Ogłoszenie


Ninja Clan Wars - Naruto PBF

W czasach na długo przed wydarzeniami z M&A kontrolę nad światem sprawują klany ninja, wojowników o nadprzyrodzonych, unikalnych zdolnościach, które swoje siedziby mają rozsiane po wielu krajach, rządzonych przez swoich Daimyō.

Najstarsi pamiętają olbrzymie wojny, w których połączone siły rodzin siały spustoszenie, zabijając się nawzajem. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, dziś liczba klanów drastycznie zmalała, niektóre są o krok od wyginięcia. W związku z tym panuję oficjalny, często nieprzestrzegany, rozejm, dzięki któremu świat ma odzyskać dawno utracony spokój. Wspólnymi siłami udało się odbudować prastarą Szkołę Ninja, w której każdy młody wojownik szkoli się, żeby móc w przyszłości godnie reprezentować klan.

Wszystkie posty
Wszystkie tematy
Wszyscy użytkownicy
Najnowszy użytkownik
Użytkownicy online
Goście online

Dzisiaj forum odwiedzili:


  • Index
  •  » Newsy
  •  » #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

#1 2018-12-25 18:37:03

Vincent

Administrator

Zarejestrowany: 2018-07-07
Posty: 179
Ranga: Administrator
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Ryū

#4 - Wesołych Świąt razem z MGW

https://i.imgur.com/PU4zOLz.png


Tak więc udało nam się dotrwać do tego okresu z czego jestem niezmiernie dumny. Za wkład włożony w to żeby forum prezentowało się tak jak widać, a także Wam za to, że zdecydowaliście się zostać na dłużej i chętnie dokładacie swoje pojedyncze cegiełki do tej ogromnej budowli jaką jest Mage Guild Wars.


Z tego miejsca chciałbym wam wszystkim życzyć, nie tylko w moim imieniu ale całej administracji, pogodnych, radosnych, spędzonych w rodzinnym gronie przy ciepłej atmosferze, obfitych w dobroć a także serdeczność Świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego oraz hucznego Nowego Roku, który zapamiętacie na bardzo długo. Mimo, że forum wystartowało stosunkowo niedawno, wiele rzeczy trzeba jeszcze poprawić, a także sporo jeszcze pracy nas czeka, to jestem bardzo uradowany z naszej małej społeczności, która powoli powiększa się o coraz to nowych członków, których jak najbardziej zapraszamy.


Z tej okazji sympatyczny Happy przysłał swoich pomocników - Natsu i Lisanne, którzy mają dla naszych grzecznych użytkowników małe podarunki w podzięce, jak to oznajmił Nihil, za każdą literkę postawioną na forum, która nie tylko rozwija Was, ale także pną w górę nasze forum.



Lista prezentów:
-> Cztery szybkie treningi, które nie wymagają ich pisania. Wystarczy jedynie napisać w zezwoleniach i po zaakceptowaniu przez administrację można dopisać sobie zdolność do Karty Postaci.
-> 200 Punktów Umiejętności, które pomogą wam w nauce nowych umiejętności, zaklęć, a także stać się potężniejszym magiem.
-> 150 Punktów Wymagań, które niewątpliwie pozwolą wam szybciej osiągnąć zaplanowane cele i szybciej sięgnąć po zdolności ostateczne, które zapewnią ogromną przewagę wśród pozostałych graczy.
-> 50.000 Klejnotów, dzięki którym możecie bez problemu pozwolić sobie na zakup kosztownego ekwipunku, który w momencie gdy magia zawiedzie może uratować wam życie i zapewnić zwycięstwo.



Każdy z graczy może wybrać tylko jeden prezent informując o tym w tym wątku. Życzenia nie są wymagane aczkolwiek mile widziane, a ja mam nadzieję, że w przyszłym roku będę miał możliwość napisania podobnego wątku dla większej grupy użytkowników, którzy razem z Wami będą tworzyć Mage Guild Wars.



Prezenty można odbierać do 1 Stycznia 2019 roku.



Pozdrawia Administracja MGW

Offline

 

#2 2018-12-25 23:10:45

Senta

Samotnik

Zarejestrowany: 2018-12-04
Posty: 79
Przynależność: Samotnik
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y10

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Miłych i wesołych świąt w gronie rodziny...nie żeby był już koniec pierwszego dnia świąt i już dawno po wigilii. To może inaczej. Obyście cały rok byli zdrowi, majętni i ambitni. Obyście codziennie wstawali w pozytywnym podejściem do życia i energią do pracy i nauki. Obyście zawsze znajdywali czas na wejście na forum i naskrobanie kilku zdań, ku uciesze innych graczy i administracji. I obyśmy za rok mogli pisać w jeszcze większym gronie.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Będzie, będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc
Łopa! hej!

Ostatnio edytowany przez Senta (2018-12-26 00:04:00)


https://imgur.com/kzSG3Du.jpg

Offline

 

#3 2018-12-26 08:27:18

Ragatosh

Gildia Lamia Scale

Zarejestrowany: 2018-09-30
Posty: 60

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Każdemu właścicielowi kota i innych agresywnych stworzeń życzę braku nieprzyjemności przez te małe potwory, w okresie świąt są strasznie niszczące.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#4 2018-12-26 09:17:55

Mikoto

Gildia Fairy Tail

Zarejestrowany: 2018-01-30
Posty: 92
Przynależność: Fairy Tail
Magia: Jedna zwykła
Ranga: Członek gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y21
Multikonta: -

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Właściwie jest już praktycznie po świętach pozostaje mi więc życzyć wam szczęśliwego nowego roku. Oby był on dla was lepszy, a przynajmniej nie gorszy niż ten obecny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego~

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#5 2018-12-26 12:08:21

Mizuki

Gildia Fairy Tail

66349893
Zarejestrowany: 2018-10-12
Posty: 134
Przynależność: Fairy Tail
Ranga: Członek Gildii
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Święta, święta i po świętach, dlatego życzę wszystkim, żeby mieli możliwość zregenerowania swoich sił przed nadchodzącym, nowym rokiem. Po nim oczywiście samych sukcesów (w życiu, a również na forum), braku zmartwień oraz wszystkiego co najlepsze i jest w stanie wywołać u was radość i uśmiech na twarzy.

Również mam nadzieję, iż forum będzie się rozwijało i jeszcze nie raz będziemy mieli okazję złożyć sobie nawzajem życzenia.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://i64.tinypic.com/xfw8eb.jpg

Offline

 

#6 2018-12-26 14:06:12

Silver

Samotnik

52075192
Zarejestrowany: 2018-02-11
Posty: 148

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Chciałem życzyć wszystkim obecnym na tym forum dużo zdrowia, szczęścia i wiele pięknych chwil w przyszłym nowym roku Niech te święta będą magiczne zarówno dla was, jak i waszym bliskim i zapamiętali je jako jedne z tych najlepszych

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#7 2018-12-27 02:17:02

Ryū

Gildia Grimoire Heart

Zarejestrowany: 2018-03-02
Posty: 113
Ranga: Członek Gildii
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Vincent

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Myślę że co napisać chciałem, to napisałem więc odbieram swoję PU


Mowa: #e74c3c

https://i.imgur.com/Ie7bUhE.jpg

Offline

 

#8 2018-12-27 18:02:11

 Lilianna

Gildia Fairy Tail

68906504
Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 256
Przynależność: Fairy Tail
Magia: Hikari no Maho
Ranga: Członek Gildii
Płeć: K
Rok urodzenia: Y12
Multikonta: Brak

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Święta święta i po świętach, mam nadzieję, że były spokojne w rodzinnej atmosfery bez kłótni. A, że nowy rok nadchodzi to życzę Wam by był on lepszy od poprzedniego.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Aktualny ubiór Lili:
-> Dopasowane spodnie w odcieniu ciemnego granatu, bluza zawiązana na biodrach, koszulka na ramiączkach z dekoltem w serek, trampki na nogach.
-> Na ramionach założony ma płaszcz, który jest w odcieniu ciemnego fioletu
-> Na prawym udzie przymocowany pokrowiec na sztylet.
=> Kolor Magii Lili https://i.imgur.com/h3UdVjI.jpg


Voice line Lilianna

https://i.imgur.com/Tr1XLpr.jpg
(Kliknij w obrazek, tam jest kp ;2)

Offline

 

#9 2018-12-27 18:22:35

 Seda

Gildia Lamia Scale

2548944
Call me!
Zarejestrowany: 2018-09-27
Posty: 123
Przynależność: Lamia Scale
Magia: Figyua Aisu
Ranga: Członek Gildii
Płeć: K
Rok urodzenia: Y12
Multikonta: Narisa

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Co ja się będę rozpisywać. Po prostu napiszę nawzajem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#10 2018-12-28 14:12:24

Orochi

Samotnik

Zarejestrowany: 2018-03-02
Posty: 55
Przynależność: Samotnik
Magia: Magia Lodu
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y10

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Święta swieta i po świętach. Życie jakoś się układa to i czas na przyjemności w postaci pisania postów wrócił. Może nie będę życzył już wesołych świąt, ale w zamian mam nadzieję że nadchodzący rok będzie nieco lepszy niż 2018. A i biere PU w prezencie ^^


https://i.imgur.com/6oX35L8.png

Offline

 

#11 2018-12-29 23:39:06

Cromwell

Gildia Raven Tail

Zarejestrowany: 2018-11-27
Posty: 63
Przynależność: Raven Tail
Ranga: Członek Gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Nihil

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

    Bożonarodzeniowe życzenia już wszystkim złożyłem, ale i przy tej okazji chciałbym Wam Graczom życzyć szczęśliwego nowego roku. By nie okazał się on rokiem dobrym a tym pełnym znoju i pożogi. ^^

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#12 2019-12-15 02:24:10

Senki

Samotnik

Zarejestrowany: 2018-09-30
Posty: 47
Przynależność: Bezdomny nietoperz
Ranga: Samotnik
Płeć: Kobieta
Rok urodzenia: Y13
Multikonta: Nie pamiętam ;2

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Gimme te PU
Ps. Wesołych, ciepłych, niezapomnianych, obfitych w potrawy Bożonarodzeniowe i mandarynki Świąt. Do tego hucznego, kolorowego, bezpiecznego, różnorodnego, imprezowego, pełnego śmiechu i tańców Sylwestra, no i pełnego kolejnych postanowień (może w tym roku wszystkie sumiennie spełnicie) Nowego Roku ^^

Życzy Mira

Offline

 

#13 2019-12-25 21:27:36

Mahiro

Samotnik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2019-06-27
Posty: 60
Przynależność: Wolna
Magia: Kansō, oczywiście
Ranga: Wcale nie Złodziej
Płeć: Piękna
Rok urodzenia: Y16 (15 lat)
Multikonta: Suda, Hero

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

iwannaPW (⌐■_■)

& dont eat too much this Christmas so you can live next year too

Ostatnio edytowany przez Mahiro (2019-12-25 21:40:40)


KP

https://66.media.tumblr.com/7736f267a6e135b93ffffb17d02b45b2/tumblr_pxdgcjTycA1t4bumdo1_540.jpg
na czerwono, po myślniku, zwykła mowa | kursywą, po myślniku, szepty | kursywą, podczas narracji, myśli postaci

~Theme ~Halsey ~TouhouOST

Lubię ten dreszczyk emocji przy granicy życia i śmierci…

Offline

 

#14 2019-12-25 22:53:06

 Lilianna

Gildia Fairy Tail

68906504
Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 256
Przynależność: Fairy Tail
Magia: Hikari no Maho
Ranga: Członek Gildii
Płeć: K
Rok urodzenia: Y12
Multikonta: Brak

Re: #4 - Wesołych Świąt razem z MGW

Radosnych, zdrowych świąt oraz wymarzonych prezentów od Gwiazdora. A moje PW i PU to gdzie? Admin się opierdziela

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Lilianna (2019-12-25 23:02:51)


Aktualny ubiór Lili:
-> Dopasowane spodnie w odcieniu ciemnego granatu, bluza zawiązana na biodrach, koszulka na ramiączkach z dekoltem w serek, trampki na nogach.
-> Na ramionach założony ma płaszcz, który jest w odcieniu ciemnego fioletu
-> Na prawym udzie przymocowany pokrowiec na sztylet.
=> Kolor Magii Lili https://i.imgur.com/h3UdVjI.jpg


Voice line Lilianna

https://i.imgur.com/Tr1XLpr.jpg
(Kliknij w obrazek, tam jest kp ;2)

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » #4 - Wesołych Świąt razem z MGW
/* */

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.edumed.pun.pl www.pokemongamerpg.pun.pl www.poradnikmfo.pun.pl www.ligazuzlowa.pun.pl www.pomorskieforumslubne.pun.pl