Ogłoszenie


Ninja Clan Wars - Naruto PBF

W czasach na długo przed wydarzeniami z M&A kontrolę nad światem sprawują klany ninja, wojowników o nadprzyrodzonych, unikalnych zdolnościach, które swoje siedziby mają rozsiane po wielu krajach, rządzonych przez swoich Daimyō.

Najstarsi pamiętają olbrzymie wojny, w których połączone siły rodzin siały spustoszenie, zabijając się nawzajem. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, dziś liczba klanów drastycznie zmalała, niektóre są o krok od wyginięcia. W związku z tym panuję oficjalny, często nieprzestrzegany, rozejm, dzięki któremu świat ma odzyskać dawno utracony spokój. Wspólnymi siłami udało się odbudować prastarą Szkołę Ninja, w której każdy młody wojownik szkoli się, żeby móc w przyszłości godnie reprezentować klan.

Wszystkie posty
Wszystkie tematy
Wszyscy użytkownicy
Najnowszy użytkownik
Użytkownicy online
Goście online

Dzisiaj forum odwiedzili:


#1 2018-12-16 11:02:58

Cromwell

Gildia Raven Tail

Zarejestrowany: 2018-11-27
Posty: 63
Przynależność: Raven Tail
Ranga: Członek Gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Nihil

Neil Cromwell

INFORMACJE:

IMIĘ I NAZWISKO: Neil Cromwell
PŁEĆ: M
GILDIA: Raven Tail
RANGA: Członek Gildii
ROK URODZENIA: Y9
WZROST: 180 cm
WAGA: 80 kg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



WYGLĄD:  Może niezbyt muskularny, ale za to niezwykle urodziwy. Wiesz, jak się z nim widziałam, to tak przyciąga ten błysk w oku błękitnym iskierka, od której robi się cieplej na serduszku. I te włosy blond takie zadbane, takie pełne koloru żyjącego, jakby poświęcał na zajmowanie się nimi godziny całe a tak naprawdę przecież nic z nimi nie robi. Tylko ta skóra… No wiesz, jakby opalenizna się go trochę nie trzymała, ale nie przesadzajmy, że to ma przedstawiać główne kryterium. No przytyć mógłby trochę, ale jak mu powiedziałem, to stwierdził, że zabawy ruchowe nie są jego priorytetm. Chociaż wysoki w miarę, bo mniejszych rozmiarów wyglądałby całkiem komicznie. No i ten uśmiech czarujący, budzący w człowieku, jakby zaufanie. Niezwykle miło, go wspominam. Koleżanki strasznie zazdrosny były, bo i się umiał zachować w towarzystwie, ruszał się z gracją zawsze nie, jakoś pokracznie.
UBIÓR:   Ubrany też był zawsze nienagannie, jakby na okazję, jakąś balową. W koszuli białej pod krawatem czarnym. Dodaje, to jednak wiarygodności, jako człowiekowi interesu. Gdyby ten mój się potrafił, tak ubierać… Zarzuć fakt szary na plecy, bo to przecież takie wysublimowane i eleganckie. Choć trzeba przyznać, że te lakierki czarne, to czasem miał brudne, mówi się, że od szlajania się po nieprzyzwoitej okolicy, ale ja tam w to nie wierzę. Spodnie? Oczywiście pod kolor fraku, na kant. Żadnych odchyleń od standardów szyku i elegancji. Jak zimno było, to jakiś płaszczyk sobie na to wszystko zarzucał, ale jaki to za bardzo nie wiem, bo tylko raz widziałam. No i rękawiczki nosił często, takie czarne, zupełnie nie przychodzi mi na myśl, po co. Może moda taka po prostu. W każdym razie nie widziałam go już od dawna.
ZNAK GILDII: Czarny na wewnętrznej stronie lewego ramienia

CELE:
- Odnosić korzyści finansowe

PAMIĘTNIK:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Cromwell (2022-02-06 19:37:10)

Offline

 

#2 2018-12-29 20:46:56

Cromwell

Gildia Raven Tail

Zarejestrowany: 2018-11-27
Posty: 63
Przynależność: Raven Tail
Ranga: Członek Gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Nihil

Re: Neil Cromwell

ZDOLNOŚCI I WYPOSAŻENIE:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Cromwell (2021-06-27 12:45:21)

Offline

 

#3 2018-12-29 22:07:41

Cromwell

Gildia Raven Tail

Zarejestrowany: 2018-11-27
Posty: 63
Przynależność: Raven Tail
Ranga: Członek Gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Nihil

Re: Neil Cromwell

PODSUMOWANIA:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Cromwell (2022-02-06 19:39:53)

Offline

 
/* */

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszainwazja.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.asg-mcz.pun.pl www.worldwrestlinggame.pun.pl www.fizjoterapia.pun.pl