Ogłoszenie


Ninja Clan Wars - Naruto PBF

W czasach na długo przed wydarzeniami z M&A kontrolę nad światem sprawują klany ninja, wojowników o nadprzyrodzonych, unikalnych zdolnościach, które swoje siedziby mają rozsiane po wielu krajach, rządzonych przez swoich Daimyō.

Najstarsi pamiętają olbrzymie wojny, w których połączone siły rodzin siały spustoszenie, zabijając się nawzajem. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, dziś liczba klanów drastycznie zmalała, niektóre są o krok od wyginięcia. W związku z tym panuję oficjalny, często nieprzestrzegany, rozejm, dzięki któremu świat ma odzyskać dawno utracony spokój. Wspólnymi siłami udało się odbudować prastarą Szkołę Ninja, w której każdy młody wojownik szkoli się, żeby móc w przyszłości godnie reprezentować klan.

Wszystkie posty
Wszystkie tematy
Wszyscy użytkownicy
Najnowszy użytkownik
Użytkownicy online
Goście online

Dzisiaj forum odwiedzili:


#1 2018-11-05 11:16:22

Yami

Gildia Grimoire Heart

67714712
Zarejestrowany: 2018-11-02
Posty: 35
Przynależność: Grimoire Heart
Ranga: Członek Gildi
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Yami Torimasu

INFORMACJE:

IMIĘ I NAZWISKO: Yami Torimasu
PŁEĆ: Mężczyzna
GILDIA: Grimorie Heart
RANGA: Członek gildii
ROK URODZENIA:  Y14
WZROST: 159cm
WAGA:50 kg

PW: 0
PU: 0
PR: 0 | 0 | 0



WYGLĄD: Z racji kilku lat mieszkania na ulicy, nie należę do osób z dużą ilością tkanki tłuszczowej. Chude ciało, nieznacznie wyrzeźbione od licznych kradzieży i ucieczek, daje mi przewagę w zwinności nad większością ludzi. To samo tyczy się wzrostu, choć prawdopodobnie ten jeszcze może polecieć w górę. Jeżeli chodzi o włosy to te mają barwę czarną, przypominając upierzenie kruka. Są długie, sięgają aż do karku choć ich nieokiełznana natura tworzy prawdziwy chaos, strosząc się na wiele stron. Moje oczy przybrały głęboką niebieską barwę, choć miałem wrażenie, iż momentami gdy wpadałem w złość, zmieniają się nieco w kolor purpury. To czego nie widać na pierwszy rzut oka to blizna na prawym ramieniu. Kilku centymetrowa linia jaśniejszego odbarwienia skóry, spowodowana jest nieostrożnością przy pracach wykonywalnych z mym martwym już ojcem. W dużym skrócie na całym ciele występują u mnie ślady po ranach, gdyż podczas ucieczek po kradzieży, zdarzy się swego rodzaju wpadki.
UBIÓR: Przez dłuższy czas towarzyszyły mi podarte ubrania, pamiętająca czasy na wiele lat wstecz ale gildia pozwoliła mi w końcu dobrać coś odpowiedniejszego. Dominującymi kolorami mym szat jest oczywiście czerń oraz ciemny niebieski. Ten pierwszy stanowi podstawę, gdyż zarówno koszulka z długim rękawkiem, którą swoją drogą zawsze podwijam do wysokości łokci, oraz spodnie charakteryzują się właśnie tą barwą. Wcześniej wspomniany niebieski stanowi dekoracyjny dodatek jako kilka poziomych pasków na bluzie oraz kilka pionowych na spodniach, tworząc swego rodzaju lampasy. Wysokie buty pod kostkę dopasowane są dokładnie w tych samych odcieniach. Póki co tyle mi wystarcza ale niewykluczone są zmiany w późniejszym czasie.
ZNAK GILDII: Rubinowy znak Grimorie Heart na sercu.

CELE:
- Zabić smoka, który pozbawił mego ojca życia.
- Odnaleźć matkę jeżeli żyje.
- Zdobyć moc do zgładzenia wszystkich, których znienawidziłem.

PAMIĘTNIK:
Poznane osoby: Maeve Niciole Hashvald - Mistrzyni Grimoire Heart
Poznane magie:
Poznane zaklęcia:
Poznane umiejętności:
Poznane przedmioty:
Inne:

Ostatnio edytowany przez Yami (2018-11-08 18:16:57)


https://i.imgur.com/rV9xunO.jpg

Offline

 

#2 2018-11-05 11:23:41

Yami

Gildia Grimoire Heart

67714712
Zarejestrowany: 2018-11-02
Posty: 35
Przynależność: Grimoire Heart
Ranga: Członek Gildi
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Yami Torimasu

ZDOLNOŚCI I WYPOSAŻENIE:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Yami (2018-11-08 18:09:01)


https://i.imgur.com/rV9xunO.jpg

Offline

 

#3 2018-11-05 11:27:11

Yami

Gildia Grimoire Heart

67714712
Zarejestrowany: 2018-11-02
Posty: 35
Przynależność: Grimoire Heart
Ranga: Członek Gildi
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Yami Torimasu

PODSUMOWANIA:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Yami (2018-11-10 16:26:37)


https://i.imgur.com/rV9xunO.jpg

Offline

 
/* */

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scooterygostynteam.pun.pl www.mototeamlct.pun.pl www.swiat-pokemon.pun.pl www.9dragons.pun.pl www.bwc.pun.pl