Mage Guild Wars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Ninja Clan Wars - Naruto PBF

W czasach na długo przed wydarzeniami z M&A kontrolę nad światem sprawują klany ninja, wojowników o nadprzyrodzonych, unikalnych zdolnościach, które swoje siedziby mają rozsiane po wielu krajach, rządzonych przez swoich Daimyō.

Najstarsi pamiętają olbrzymie wojny, w których połączone siły rodzin siały spustoszenie, zabijając się nawzajem. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, dziś liczba klanów drastycznie zmalała, niektóre są o krok od wyginięcia. W związku z tym panuję oficjalny, często nieprzestrzegany, rozejm, dzięki któremu świat ma odzyskać dawno utracony spokój. Wspólnymi siłami udało się odbudować prastarą Szkołę Ninja, w której każdy młody wojownik szkoli się, żeby móc w przyszłości godnie reprezentować klan.

Wszystkie posty
Wszystkie tematy
Wszyscy użytkownicy
Najnowszy użytkownik
Użytkownicy online
Goście online

Dzisiaj forum odwiedzili:


#1 2017-01-18 10:45:42

 Nihil

Administrator

8260416
Zarejestrowany: 2014-06-15
Posty: 180
Ranga: Administrator
Płeć: M
Multikonta: Maeve, Cotaard, Blackwood

#1 - Restart MGW

Słowem wstępu


    Słowem wstępu, oto cieszę się, że przypadł mi zaszczyt Was przy tej kolejna próba przywrócenia forum do życia, której się podjęliśmy. Można się spytać, czemuż ją poczyniliśmy? Odpowiedź jest prosta banalnie. Zrobiliśmy to, gdyż chcieliśmy i mogliśmy to zrobić. Sprawia nam radość dzielenia z Wami graczami tego, niewątpliwie ciekawego, choć trochę zmodyfikowanego uniwersum. Zmiany te wprowadzone w stosunku do pierwotnego rdzenia fabularnego autorstwa Mashimy czynią forum nieporównywalnie ciekawszym niż jego mangowy protoplasta, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Nam, jako grupie tworzącej żal było wyrzucić w mrok niepamięci ten ogrom pracy włożony w zapisanie tych stronic zwanych potocznie MGW. Jest, to praca Naszych poprzedników, Nasza, ale też przede wszystkim Wasza moi Drodzy Gracze. My Administratorzy, jesteśmy architektami, którzy w swej pysze, chcą zaprojektować, najwspanialszy gmach, z ciekawy rozkład pomieszczeń, który zwiedza się, jak najlepsze muzeum i jest ozdobniejszy niż najlepsza galeria sztuki. W błędzie jest każdy, kto myśli, że to jest najważniejsze a prawda będzie jedynie solą w jego oczach. Otóż cała ta twórczość, bez Was być może dostarcza nam satysfakcji, ale gdy już napchamy własne ego, co pozostaje? Po, co budynek, w którego nikt nie ogląda? Po, co książka, której nikt nie czyta? Komu dzieło takie, jest potrzebne?
   Liczymy, zatem, że sprawi Wam ono radość, mimo zmian, które wprowadzamy zawsze w najlepszej wierze. Nim jednak o samych nowościach rzecz jeszcze jedna ważna. Oto do skromnego grona Administracji dołącza Vincent znany w kręgach niektórych, jako Renji lub Suoh. Jest on architektem zmian mechanicznych, które nastąpiły i będzie za ten właśnie aspekt rozgrywki odpowiedzialny. Składam tutaj na jego ręce podziękowania, za włożoną pracę i mam nadzieję, że będzie dobrze pełnił swą rolę.
   Jeśli już o zmianach mowa wprowadziliśmy ich kilka do całokształtu znanego z przed zamknięcia. Poniżej zamieszczam, ich pełen opis. Dotyczą one zarówno fabuły i mechaniki z góry przepraszam, jeśli zdają się one gwałtowne i okrutne. Są one wrażane w wierze, że przysłużą się dalszej rozgrywce.



Zmiany

Fabuła

Time skip – od teraz fabuła toczy się 30 lat od roku fabularnego gdzie zakończyła się akcja. Liczone są one już w nowej epoce, którą zapoczątkowało wydarzenie zwane Krwawym żniwem, czyli przegraną wojną ze smokami rozpoczętą na terytorium Dokuritsu. Pożegnaliśmy się w roku x410, teraz z najwyższą przyjemnością witam Was w roku Y30

Państwa – jak zapewne zdążyliście lub zdążycie zauważyć większość państw przestało być dostępnych. Na tych terytoriach rozciąga się teraz panowanie smoków i powszechnie wiadomo, że udanie się tam jest najlepszym sposobem na odejście z tego nienajlepszego ze światów. Być może kiedyś ludzkość zmobilizuje się do odzyskania tych ziem, a świat po raz kolejny odmieni swoje oblicze. Tymczasem nikt rozsądny się tam nie zapuści… No chyba, że będziecie mieli życzenie zabić swą postać w takiej karkołomnej eskapadzie, to piszcie śmiało. Z chęcią pomogę

Gildie – z największą przykrością i nieukojonym żalem informuję, że zarówno Blue Pegasus, jak i Oracion Seis zostały zmielone przez żarna historii. Ta druga, już podczas bitwy została mocno uszczuplona przez niesławne Serduszka, po wycofaniu się z terenów walk nie zdołała podźwignąć się z upadku. Blue Pegasus przetrwała trochę dłużej, ale z racji ciężkich czasów, które nadeszły po klęskach nie zdołała się utrzymać z powodu małej ilości zleceń. Żyć za coś trzeba, więc członkowie rozpierzchli się poszukiwaniu, jakiś bardziej intratnych posad.

Postacie – zgodnie z wolą administracji zostały usunięte. Naszym zdaniem, jak to się mówi fresh start nie był możliwy przy ich zachowaniu. Naszym zamiarem jest wprowadzenia nowej historii z nowymi bohaterami. Wyjątkiem są, co niektóre npc, które z jakiś powodów uznaliśmy, jako warte zachowania przy życiu. Pewien mistrz pióra napisał kiedyś "nie powiem nie płaczcie, albowiem nie wszystkie łzy są złe.” My na ich otarcie oferujemy starym graczom bonus startowy. Przeczytacie o nim niżej.

Zachęcamy równie do zapoznania się ze wstępem fabularnym. Znajduje się tutaj.



Mechanika
Magie własne – z racji balansu rozgrywki ograniczamy ich ilość do jednej dostępnej po osiągnięciu 700 pw. Śpieszę poinformować, że wasza wcześniejsza twórczość nie poszła na marne. Administracja pozostawiła je do własnego wglądu.

Własne zaklęcia – można je tworzyć jedynie do posiadanych magii zwykłych i magii własnych. Te usunięte również zostały przez nas zachowane.

Koncentracja – oto nowa statystka odpowiadająca, za możliwość wykorzystywania energii magicznej. Definiuje ona, jak sprawnie przetwarzamy siłę płynącą ze źródła a także, jak dobrze ją wykorzystujemy, co przekłada się na Potencjał Magiczny postaci. Vide poradnik Statystyki.

Potencjał Magiczny – nowa statystka, w sensie fizycznym będąca sumą Kontroli Energii Magicznej i Koncentracji. Stanowi miarę tego, jak nasza postać potrafi wykorzystać swój talent magiczny. Wraz z systemem mnożników poniżej opisanym, zastępuje i rozwija stary system statystyk dodatkowych. Vide poradnik Statystki

Mnożniki – jako iloczyn Potencjału Magicznego, opisują teraz, w zależności od magii, stare statystki dodatkowe, które jednak nie odeszły gdzieś w niebyt. Służą one do określenia odpowiednio Siły Magii, Szybkości Magii i Wytrzymałości Magii. Vide Statystki.



Bonus

    Zgodnie z tym zapowiedziałem oto pocieszenie dla Was.. Każdy, kto zostawiający tutaj komentarz może na końcu (bo mam nadzieję, że nie będzie on dotyczył tylko bonusu) może wylegitymować się swym byłym kontem. Jeśli Vincent lub ja pozytywnie rozpoznamy w piszącym właściciela otrzymujecie następujące podarki.


Przyznane automatycznie 60 punktów za prolog
Brak przymusu pisania pierwszych 5 treningów.
Gratisowe 13 000 klejnotów

   

    Jednakowoż to nie wszystko. Na rozruch ogłaszamy czasowy bonus w postaci zwiększonych nagród za
sesję, mianowicie 100% pu, 50% pw i 100% klejnotów na okres 30 dni.
   Chyba nie ostało tutaj nic więcej, co chciałbym przekazać. Pozostaje mi powitać Was w imieniu Vinceta i moim, a także życzyć wam udanej zabawy. Witajcie z powrotem. ^^


http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Zapraszam serdecznie na Ninja Clan Wars!
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2017-01-23 17:24:23

 Nihil

Administrator

8260416
Zarejestrowany: 2014-06-15
Posty: 180
Ranga: Administrator
Płeć: M
Multikonta: Maeve, Cotaard, Blackwood

Re: #1 - Restart MGW

Mistrzowie Gildii


    Nie trzeba tych person nikomu przedstawiać. Sławni poprzez swe zasługi lub zbrodnie, są bez wątpienia ważnym elementem przedstawionego świata. Poniżej zamieszczamy, ich krótki opis, byście mogli przynajmniej pobieżnie się z nimi zapoznać. W zależności od Waszej decyzji staną się oni Waszymi przełożonymi, sojusznikami lub też wrogami. Sztuka wojny mówi, że warto znać ich wszystkich. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi bliżej w dziale kart NPC, gdzie opis jest bardziej rozbudowany. Prócz tego znajdziecie tam przynajmniej jedną postać, która będzie służyć biegowi historii, nie mniej z biegiem czasu na pewno pojawi się ich więcej.






Maeve Nicole Hashvald
Grimoire Heart





   Pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy w jej osobie, to całkowity brak, jakiegokolwiek makijażu, którego nigdy nie używa. Nie ubiera się inaczej niż tylko w biel, co wygląda dość osobliwie w połączeniu, z jakąś niezdrową bladością jej skóry, ubrania te jednak nigdy nie mają dekoltu, jakby nie lubiła pokazywać swojego pokaźnego biustu. Przemawia nieznoszącym sprzeciwu melodyjnym głosem podnosząc go w nielicznych, z reguły nie musi tego robić, ponieważ słowo Mistrzyni to wyraźny sygnał, że czas zamilknąć. Błyskawicznie można poznać jej rozczarowanie, gdyż melodia słów nagle przemienia się nieprzyjemną kakofonię.
    To i inne elementy, jak wyważone gesty, taneczny chód i zimne spojrzenie sprawiają, że otacza ją jakiś niewytłumaczalny nimb władzy. Pewnie dla tego to właśnie ją Kagami uczynił główną figurą buntu przeciw poprzedniemu nieudolnemu mistrzowi. Ci, którzy pracują z nią, jakiś czas wiedzą, że jest osobą niezwykle wyrachowaną i politycznie przebiegłą, która postawiła sobie za cel uczynić swą gildię najpotężniejszym tworem na świecie. Do osiągnięcia tego nie wacha używać metod okrutnych, z czego jest powszechnie znana, ale jest to zawsze okrucieństwo wykalkulowane na jakąś korzyść nigdy zadawane bez sensu. Dla swych poddanych, jest trochę, jak surowa matka, pomoże poproszona, dobre wynagrodzi a złe ukarze. Po ojcu, martwym już członku GH odziedziczyła nie tylko imię i nazwisko, ale również pedantyzm i zmiłowanie do szeroko rozumianej sztuki. Jej pasja to gra na fortepianie.











Cotaard vel Upiór z Magnolii
Raven Tail




                                             

    Właściwie niewiele wiadomo o przeszłości tego człowieka. Zjawił się w gildii podczas okresu bezkrólewia, gdy to różne podzielone frakcje walczyły o schedę po Matsumim, który porwany przez Suzue podczas masakry w Dokuritsu przepadł bez wieści. Maska, którą nosi całkowicie uniemożliwia weryfikacje, jego tożsamości a nie zdejmuje jej nawet przy najbardziej zaufanych członkach gildii, jednakowoż ta właśnie część odzienia pozwala kojarzyć, go z człowiekiem, który niegdyś dokonywał morderstw na terenie zniszczonej Magnolijskiej opery. Na pytany o te dziwne wypadki zawsze potwierdza, iż on we własnej osobie jest ich sprawcą.
    Działania tego osobnika kojarzą się bezwiednie, z jakąś niepowstrzymaną chaotyczną siłą, która zawsze dąży do zniszczenia nemezis w postaci Fairy Tail. Określenie, jakiegoś wzorca zachowania trudne, bo są najzwyczajniej świecie nieprzewidywalne. W jednym momencie, jest w stanie śmiać się z człowiekiem a drugim wbić mu sztylet pod żebro. Sam twierdzi, że tak właściwie, już umarł, nie w sensie przenośnym i jest jedynie pozbawionym organów wewnętrznych ciałem kierowanym rządzą zemsty na Fairy Tail za swą śmierć. Wiarygodności jego słowom dodaje respiracyjny dźwięk wydobywający się spoza maski i zapach, który roztacza a kojarzący się z pośmiertnymi balsamami.
   U władzy trzyma, go niesamowita magiczna i fizyczna potęga i rządy jego są więcej niż despotyczne. Choć człowiek ten zdecydowanie nie przypada większości do gustu uważa się, że w Raven Tail nie ma osoby, która lepiej poprowadziłaby gildię. Tym bardziej próżno, jak na razie wyglądać kandydatów mogących go zdetronizować.












Kira Belmont
Fairy Tail




                                             

    Do gildii dołączyła kilka lat po przegranej wojnie ze Smokami, które było pierwszą w historii wielką klęską magów. Nie uczestniczyła bezpośrednio w walkach z powodu młodego wieku lecz z racji stania się członkiem nowej rodziny usłyszała o nich całkiem sporo opowieści. Motywy wstąpienia młodej Kiry do gildii nie są jasne, lecz dzięki jej wysokim umiejętnościom magicznym, a także leczniczym szybko zdobyła popularność na całym kontynencie. Mimo swojego młodego i atrakcyjnego wyglądu niczym nastolatka Kira jest kobietą po trzydziestce. Rzadko kiedy można na jej twarzy ujrzeć choć odrobinę makijażu bądź drogiej biżuterii, zdecydowanie jest zwolenniczką naturalnego piękna czego nie można jej odmówić. Jako mistrzyni gildii, która znana jest ze swoich chaotycznych działań, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ubiera się schludnie. Często jest to czysta, biała koszula z długimi rękawami podwiniętymi w okolicach łokci, a także ciemnie spodnie puszczone za kostki.
    Dzięki swojemu talentowi szybko wspięła się na szczyt, a otwartość, szczerość i chęć niesienia pomocy utwierdziły w przekonaniu, że jest miłą i godną zaufania kobietą. Radością emanuje w każdej możliwej sytuacji starając się ją rozprzestrzenić najdalej jak to tylko możliwe, a wsparcie, które niesie członkom swojej gildii sprawiło, że przez długi czas jej pozycja jako mistrzyni gildii jest bezpieczna i może liczyć w pełni na zaufanie pozostałych. W większości sytuacji przemawia spokojnym głosem, z którego nie da się wyczuć ani krzty poddenerwowania czy stresu. Występy publiczne czy podejmowanie ryzykownych działań nie stanowią dla niej żadnych problemów, a wręcz odwrotnie. Tuż obok tytułu jednego z najpotężniejszych leczniczych magów znana jest również jako ryzykantka, która potrafi czasami postawić dobro ogółu ponad dobro jednostki z pozytywnym skutkiem.
    Posiada również tą drugą stronę jednak potrzeba naprawdę wiele by z miłej i uśmiechniętej kobiety stała się przerażającą i bezwzględną wojowniczką. Tylko nieliczni mieli okazję na własne oczy zobaczyć jej drugie oblicze i w najbliższej przyszłości nie chcą tego powtórzyć. Mimo ogromnego cierpienia, które na świat przynosiły smoki wierzy, że gdzieś znajdują się te dobre, które nigdy nie dopuściłyby się podobnej zbrodni i za wszelką cenę pragnie je odnaleźć, by któregoś dnia ujrzeć uśmiechy tych ludzi, którzy musieli emigrować z terenów opanowanych przez te potężne gady.













Marcus Blanco
Lamia Scale




                                             

    Marcus z początku był zwykłym, niczym nie wyróżniającym się członkiem Lamia Scale, które w momencie jego wstąpienia posiadało kilkanaście wielkich nazwisk znanych wśród pozostałych gildii, a także samej Radzie Magicznej. Jednak po upływie kilku lat udało mu się przewyższyć większość towarzyszy, a szybki rozwój umiejętności zauważyła wcześniej wspomniana Rada, która chcąc zgromadzić jak najwięcej potężnych magów włączyła go do swoich szeregów jako członka oddziału egzekucyjnego. Wykonywał sumiennie swoje obowiązki, a także utrzymywał stosunki z gildią co pozwoliło mu zachować pakiet zaufania wśród dawnych członków jak i samej mistrzyni. Jednakże trudna sytuacja w szeregach Rady Magii zmusiła go do powrotu na stare śmieci, gdzie pomógł ówczesnej mistrzyni Narisie złagodzić sytuację jaka powstała po wydarzeniach w Dokuritsu.
    Mistrzem Lamia Scale został ogłoszony kilka lat po powrocie, a Narisa Fushigi nie miała żadnych obiekcji aby jej stanowisko objął ktoś młody, z dużym zapasem siły i możliwości, które mogą być niezbędne do dalszego funkcjonowania gildii. Nie da się ukryć, że przez kilka albo i kilkanaście lat Lamia Scale dalej jest kojarzone z byłą już mistrzynią i cały prestiż zapewnia w większości jej. Marcus Blanco jako nieoszlifowany diament ma jeszcze sporo do zaoferowania i mimo, ze pełni funkcję lidera już od dłuższego czasu to nadal potrafi zaskoczyć czymś nowym.
    Jego znakiem charakterystycznym jest krótko i ciekawie przycięta bródka, która wyróżnia się na tle pozostałych mężczyzn, a także luzem puszczone brązowe, średniej długości włosy sięgające po ramiona. Jako były członek oddziału podlegającego Radzie Magii stara się ubierać schludnie. Zielona bądź czarna koszula z krawatem, na środku którego widnieje niewielki emblemat gildii, a do tego biała marynarka i spodnie od kompletu powodują, że wygląda niczym człowiek z wyższych sfer. Jako mistrz jest doświadczony, utalentowany oraz wymagający. W jego działaniach nie ma ani krzty zawahania, a wysokie umiejętności przywódcze pozwalają mu wyjść zwycięsko z niemal każdej sytuacji. Zaufaniem darzy każdego członka gildii, lecz sekrety powierza tylko tym, którzy na to zasłużyli a swoimi czynami wykazali się dla dobra grupy z Pergrande. Jako były członek oddziału Rady Magii dąży do ogólnego pokoju, lecz zdaje sobie sprawę, że samemu jest to zadanie niemożliwe do wykonania.







http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Zapraszam serdecznie na Ninja Clan Wars!
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#3 2018-02-11 18:30:06

Silver

Samotnik

52075192
Zarejestrowany: 2018-02-11
Posty: 148

Re: #1 - Restart MGW

Jak dla mnie zmiany jak najbardziej na plus. Podoba mi się nowa fabuła, tylko boli mnie fakt, że moja ulubiona gildia Oracion Seis już nie istnieje Ale trudno, nacieszę się grą w innej gildii A co do mini eventu to jak najbardziej jestem za. Co do bonusu to grałem dawniej na MGW postacią Suezo z gildii Oracion Seis. W pewnym momencie jednak forum zamknięto i musiałem się pogodzić ze stratą postaci ;P

Offline

 

#4 2018-03-08 22:32:38

Ensui

Samotnik

Zarejestrowany: 2018-03-08
Posty: 4

Re: #1 - Restart MGW

Umarł Król, Niech Żyje Król

Cóż, wszystko jakoś  musi się zaczynać tak? No tak, cieszy mnie fakt, że administracja ruszyła coś z forum i rozwiązała problem z linią fabularną. Co z tego wyjdzie? Ja sam nie mogę nic powiedzieć na ten temat, ale z pewnością jeśli starzy wyjadacze wrócą, a nowi przybędą  to będzie super.

Cóż Ensui z GH stara postać będzie musiała wrócić na salony, ale pod nieco innym stylem ^.^

Offline

 

#5 2018-09-17 21:25:41

Ryū

Gildia Grimoire Heart

Zarejestrowany: 2018-03-02
Posty: 113
Ranga: Członek Gildii
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Vincent

Re: #1 - Restart MGW

To ja również napisze coś od siebie
Dobrze, że MGW leci od nowa bo już wytrzymać nie mogłem, brakować Renjiego będzie, ale teraz wiem czego nie robić na obecnej postaci. No i bonusik oczywiście zaklepuje


Mowa: #e74c3c

https://i.imgur.com/Ie7bUhE.jpg

Offline

 

#6 2018-09-27 18:34:16

 Seda

Gildia Lamia Scale

2548944
Call me!
Zarejestrowany: 2018-09-27
Posty: 123
Przynależność: Lamia Scale
Magia: Figyua Aisu
Ranga: Członek Gildii
Płeć: K
Rok urodzenia: Y12
Multikonta: Narisa

Re: #1 - Restart MGW

Ulżyło mi widząc skład administracji. Jesteśmy raczej w dobrych rękach. No i chcę wam podziękować za wskrzeszenie forum, bardzo mi go brakowało.

Pomysł na fabułę jest dobry. Jednak co mi się jeszcze bardziej podoba to nowe pomysły w mechanice. Nowa statystyka "koncentracja" jest tym, czego brakowało. Jeszcze nie wiem co myśleć o "potencjale magicznym" i "mnożnikach", ale to wyjdzie w praniu.

I ten kalkulator PU do kupowania statystyk! Nie mogę przestać się nim zachwycać! (Chyba za dużo czasu spędziłam na poprawianiu innych przy przeliczaniu PU i mam teraz traumę)

Bonus odbieram i dziękuję. Przyda się niepisanie treningów, bo za tym to chyba nikt nie tęsknił.
Do zobaczenia na fabule!
P.S. Lamia Scale znowu będzie moja!

- Narisa.

Offline

 

#7 2018-09-29 09:48:07

Mikoto

Gildia Fairy Tail

Zarejestrowany: 2018-01-30
Posty: 92
Przynależność: Fairy Tail
Magia: Jedna zwykła
Ranga: Członek gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y21
Multikonta: -

Re: #1 - Restart MGW

Uszanowanko, ja tu tylko po bonusy.

Nie no, głupio tak wstawić posta z kilkoma słowami to dodam jeszcze, że podoba mi się to jak teraz wyglądać będą statystyki magii. Każda teraz ma jakąś swoją mocniejszą stronę, takie małe urozmaicenie. Osobiście podoba mi się to jak to wygląda przynajmniej na papierze.
Motyw ze smokami też fajny, moje pierwsze skojarzenie to tytany z Shingeki no Kyojin. Bidni magowie na terenach, które im zostały jak ci ludzie za murami żyjący w strachu przed potworami i ich kolejnym ruchem. Welp, jestem ciekawy jak tam zaplanowaliście dalszą fabułę, ale jaka by nie była świat, w którym będzie żył sobie mój mały mag jak najbardziej mi się podoba. W końcu jestę fanem tytanów.

Poza tym niczego nie przeglądałem więc dodam jedynie, że niezmiernie cieszy mnie fakt foro wracającego do życia. ^ ^

A, Lokicjusz desu.

Offline

 

#8 2018-09-30 10:40:14

Ragatosh

Gildia Lamia Scale

Zarejestrowany: 2018-09-30
Posty: 60

Re: #1 - Restart MGW

Bardzo się ucieszyłem wpadając tutaj ze świadomością, że forum znowu działa.
Dzięki za bonus, Sev.

Offline

 

#9 2018-09-30 13:31:28

Senki

Samotnik

Zarejestrowany: 2018-09-30
Posty: 47
Przynależność: Bezdomny nietoperz
Ranga: Samotnik
Płeć: Kobieta
Rok urodzenia: Y13
Multikonta: Nie pamiętam ;2

Re: #1 - Restart MGW

Podpinam się pod post Levi (aktualnie to moje nowe konto). Raz jeszcze, niech żyje nowy skład MGW i... żeby forum dalej się rozwijało (na lepsze).

Offline

 

#10 2018-10-11 01:54:22

Orochi

Samotnik

Zarejestrowany: 2018-03-02
Posty: 55
Przynależność: Samotnik
Magia: Magia Lodu
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y10

Re: #1 - Restart MGW

Podpinam się ~ Mam nadzieję że forum z nową kadrą... Nie. Jestem. Pewny że forum z nową kadrą będzie świetnie prosperować. Tak trzymać chłopaki, jestem z was dumny! Do zobaczenia na fabule.

-Alexei, Torashiro


https://i.imgur.com/6oX35L8.png

Offline

 

#11 2018-10-22 18:14:34

 Lilianna

Gildia Fairy Tail

68906504
Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 256
Przynależność: Fairy Tail
Magia: Hikari no Maho
Ranga: Członek Gildii
Płeć: K
Rok urodzenia: Y12
Multikonta: Brak

Re: #1 - Restart MGW

Tak, tak bardzo chciałam by to forum wróciło. Marzenia się spełniają <3

Na forum grałam Levi [przynajmniej na avatarze, nicku nie pamiętam] z FT, pamiętam, że miałam jakąś misje z osobą co miała Gajieela na avatarze i był pożar i ratowaliśmy ludzi z mieszkania.

Bonusik sobie zaklepuje jeśli można.


Umarł król, niech żyje król \o/

Ostatnio edytowany przez Lilianna (2018-10-22 18:17:10)


Aktualny ubiór Lili:
-> Dopasowane spodnie w odcieniu ciemnego granatu, bluza zawiązana na biodrach, koszulka na ramiączkach z dekoltem w serek, trampki na nogach.
-> Na ramionach założony ma płaszcz, który jest w odcieniu ciemnego fioletu
-> Na prawym udzie przymocowany pokrowiec na sztylet.
=> Kolor Magii Lili https://i.imgur.com/h3UdVjI.jpg


Voice line Lilianna

https://i.imgur.com/Tr1XLpr.jpg
(Kliknij w obrazek, tam jest kp ;2)

Offline

 

#12 2018-12-09 16:22:39

Cromwell

Gildia Raven Tail

Zarejestrowany: 2018-11-27
Posty: 63
Przynależność: Raven Tail
Ranga: Członek Gildii
Płeć: M
Rok urodzenia: Y9
Multikonta: Nihil

Re: #1 - Restart MGW

I ja, jako dawny Nihil odbiorę sobie bonusik

Offline

 

#13 2019-01-30 22:34:59

Victor

Gildia Fairy Tail

67545715
Zarejestrowany: 2019-01-30
Posty: 46
Przynależność: Fairy Tail
Magia: Kansō
Ranga: Członek gildii
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y14

Re: #1 - Restart MGW

Kiedyś Hideo, teraz Victor - witajcie spowrotem, nie mogę doczekać się gry, tęskniłem bardzo :<


Karta Postaci

https://thefallenpetals.files.wordpress.com/2017/06/21ab4ef2-4bd7-4384-886a-d91dd444f420.gif?w=1400

Theme

Mowa || Myśl || Krzyk || Szept

Offline

 

#14 2019-07-24 17:35:01

Tsuyochi

Gildia Grimoire Heart

Zarejestrowany: 2019-07-23
Posty: 20
Przynależność: Grimoire Heart
Ranga: Członek gildii
Płeć: Mężczyzna
Rok urodzenia: Y16 [15 lat]
Multikonta: Kazunari

Re: #1 - Restart MGW

Co mam nie brać, jak mogę brać? ~jedyny w swoim rodzaju Kazunari


https://i.imgur.com/X13vGQY.gif

Offline

 
/* */

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligazuzlowa.pun.pl www.poradnikmfo.pun.pl www.edumed.pun.pl www.pokemongamerpg.pun.pl www.kl6a.pun.pl