Ogłoszenie


Ninja Clan Wars - Naruto PBF

W czasach na długo przed wydarzeniami z M&A kontrolę nad światem sprawują klany ninja, wojowników o nadprzyrodzonych, unikalnych zdolnościach, które swoje siedziby mają rozsiane po wielu krajach, rządzonych przez swoich Daimyō.

Najstarsi pamiętają olbrzymie wojny, w których połączone siły rodzin siały spustoszenie, zabijając się nawzajem. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, dziś liczba klanów drastycznie zmalała, niektóre są o krok od wyginięcia. W związku z tym panuję oficjalny, często nieprzestrzegany, rozejm, dzięki któremu świat ma odzyskać dawno utracony spokój. Wspólnymi siłami udało się odbudować prastarą Szkołę Ninja, w której każdy młody wojownik szkoli się, żeby móc w przyszłości godnie reprezentować klan.

Wszystkie posty
Wszystkie tematy
Wszyscy użytkownicy
Najnowszy użytkownik
Użytkownicy online
Goście online

Dzisiaj forum odwiedzili:


#1 2013-04-02 17:43:55

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 206

Rzeka

http://i.imgur.com/1x708tc.png



     Przy samym chronionym gatunkowo lesie znajduje się wąska rzeczka, jedna z nielicznych w całym królestwie Fiore. Jej woda jest nieskazitelnie czysta, bo jak można się domyślić, także jest bardzo cenna i wysoko chroniona przez prawo. Nad nią zaś można spotkać nawet bardzo często podróżujących czy trenujących lub pokazujących swe sztuczki magów. Wokoło rzeczki gleba jest piaszczysta, rozciągająca się od brzegu nawet do dziesięciu metrów. To ona przyczyniła się do zwiększania populacji fauny w owych miejscach. Zaś sam obszar jest bardzo cichy i spokojny, mimo napływu tutejszej ludności.

Offline

 

#2 2018-11-11 21:47:18

Mizuki

Gildia Fairy Tail

66349893
Zarejestrowany: 2018-10-12
Posty: 134
Przynależność: Fairy Tail
Ranga: Członek Gildii
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Rzeka

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

   Po pomyślnym ukończeniu zlecenia i odpoczynku, musiałem jakoś zagospodarować sobie czas. Chciałem chwilę odetchnąć od wykonywania ważnych zadań, więc zdecydowałem się na trening. Początkowo nie miałem pojęcia gdzie powinienem się udać w tym celu, ponieważ większość z miejsc nie pasowała do tego w jakich warunkach wcześniej uczyłem się magii. Po zdobyciu informacji i przemyśleniu paru opcji, postanowiłem udać się na tereny niedaleko rzeki, które jakoś najbardziej mi odpowiadały. Gdy dotarłem na miejsce odruchowo rozciągnąłem nieco ręce, było to pewnie już moim nawykiem po wcześniejszych treningach. Sam otaczający mnie teren był wyjątkowo ładnym miejscem, jednak nie była to pora na podziwianie widoków.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
_________________________________
Akcept by Nihil

    Efekt wydawał mi się być już wystarczający, więc chyba nadeszła pora poszukać sobie kolejnego zajęcia. Po tych trzech dniach, które spędziłem na trenowaniu, miałem ochotę na zajęcie się czymś innym. Jeszcze przez jakiś czas podziwiałem nieskazitelnie czystą rzekę, która towarzyszyła mi w ostatnim czasie. Musiałem nieco odpocząć przed powrotem do gildii, więc szkoda byłoby zmarnować taką okazję. Ten obszar wyjątkowo mi przypasował, przez co zostanie zapewne stałym miejscem treningowym. Zauważyłem również, że przez różne próby, wokół mnie zebrało się wiele kamieni ułożonych w linii lub tworzących koło. Wyglądało to dosyć zabawnie. Niestety pora odpoczynku dobiegła końca i trzeba było już powoli wracać, więc wstałem i skierowałem swoje kroki w stronę miasta. Ciekawe czy tym razem znajdę tam coś interesującego...

z/t

Ostatnio edytowany przez Nihil (2018-11-12 13:35:35)


http://i64.tinypic.com/xfw8eb.jpg

Offline

 

#3 2018-12-24 18:19:20

Mizuki

Gildia Fairy Tail

66349893
Zarejestrowany: 2018-10-12
Posty: 134
Przynależność: Fairy Tail
Ranga: Członek Gildii
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Rzeka

Odpoczynek oraz posiłek w karczmie pozwolił mi nabrać nowych sił, które z pewnością przydadzą się do czegoś tak niewdzięcznego jak trening. Po ostatnich wydarzeniach stwierdziłem, że zdecydowanie potrzebuję czegoś co pozwoli mi mieć jakiekolwiek szanse w walce, nawet jeśli tym razem do żadnej nie doszło. Postanowiłem udać się do miejsce, które już wcześniej wykorzystałem w tym samym celu i uważałem je za odpowiednie. Całkiem ładne otoczenie i spokój sprawiały, że mogłem skupić się na tym co jest ważne. W sumie niestety, ale nie było tu terenu idealnie sprzyjającego mojej magii, jednak wciąż potrzebowałem tych ćwiczeń, więc musiałem dać sobie radę z tym co mam.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Vincent

-Widzisz? Udało mi się.-powiedziałem do siebie leżąc na ziemi i wpatrując się w niebo. Te radosne słowa wyglądały jakby miały być skierowane do mojej mistrzyni, i taki pewnie też był zamysł, zmęczonego i dumnego z siebie, mnie. Ten trening wydawał mi się być o wiele trudniejszy, niż poprzedni. Możliwe, że była to wina braku jakiś większych wskazówek odnośnie tego co robić. Jest też opcja, iż sam sobie przeszkadzałem moim zdenerwowaniem, dekoncentracją i chęcią jak najszybszego nauczenia się zaklęcia. Jednak kto by się w tym momencie czymś takim przejmował? O wiele ważniejszy był fakt osiągnięcia upragnionego celu. Może nawet kiedyś uda mi się nauczyć podobnych, ale bardziej zaawansowanych zaklęć, które znała moja mistrzyni? Do tego jeszcze pewnie daleko, ale teraz pozostaje mi pogrążyć się w upragnionym odpoczynku.

Ostatnio edytowany przez Vincent (2018-12-26 12:33:15)


http://i64.tinypic.com/xfw8eb.jpg

Offline

 

#4 2018-12-27 16:30:30

Mizuki

Gildia Fairy Tail

66349893
Zarejestrowany: 2018-10-12
Posty: 134
Przynależność: Fairy Tail
Ranga: Członek Gildii
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Rzeka

W połowie przytomny spojrzałem na niebo, było tak wcześnie, że słońce ledwo zdołało się wychylić zza horyzontu. Powoli wstałem i rozejrzałem się po okolicy, było tu całkowicie pusto.-Chyba mi się nieco przysnęło…-powiedziałem ocierając dłonią oczy, by chociaż w małym stopniu się przebudzić. Oczywiście pierwsze co zrobiłem po dojściu do siebie, to sprawdzenie stanu przedmiotów, które miałem przy sobie. Całe szczęście wszystko zostało na miejscu, w końcu kto chciałby okradać dzieciaka, który śpi na dworze? Na bogatego zdecydowanie nie wyglądałem, więc po co marnować cenny czas. Chociaż niektórzy nawet z desperacji byliby do czegoś takiego skłonni. Na plus jednak działał fakt, że gdy skończyłem trening, nikogo już tu nie było. Właśnie, nieszczęsny trening. Rozciągnąłem ręce na samą myśl o tym co było wczoraj, oraz czeka mnie również i dziś. W końcu mam nieco wolnego czasu i oszczędności na życie, więc powinienem ten fakt wykorzystać. Nigdy nie byłem dobry w organizowaniu swojego czasu, dlatego kto wie kiedy będzie następna taka okazja.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
________________________________________________

Akcept by Nihil

Kolejne już dni minęły mi na treningach i poznawaniu zaklęć. Mimo, że opanowałem w tym czasie jedynie dwa, wciąż byłem z siebie zadowolony. W sumie większość tego czasu spędziłem nad rzeką, jedynie na początku jeszcze myślałem nad powrotem do miasta. Niby mogłem odwiedzić gildie, ale nie miałem ku temu powodów. Nikt tam na mnie nie czeka, wiele osób pewnie jeszcze nie ma pojęcia o moim istnieniu. Pewnie mógłbym to w prosty sposób zmienić, ale cieszył mnie ten spokój spowodowany brakiem problemów. W końcu im mniej przyjaciół tym mniej zmartwień, prawda? Pewnie nie jedna osoba by mnie ukarała za to stwierdzenia. Mimo to jeszcze przyjdzie czas na zawieranie nowych znajomości, teraz planowałem dalej poświęcić się treningowi, który był w tym momencie niezbędny. Niestety musiałem nieco odpocząć, ponieważ moja energia znajdowała się w opłakanym stanie. Pozostało mi obserwować z daleka podróżników, którzy czasem znajdowali się w pobliżu rzeki. Może nawet ponownie nieco się prześpię?

Ostatnio edytowany przez Nihil (2018-12-27 22:07:56)


http://i64.tinypic.com/xfw8eb.jpg

Offline

 

#5 2018-12-29 14:41:02

Mizuki

Gildia Fairy Tail

66349893
Zarejestrowany: 2018-10-12
Posty: 134
Przynależność: Fairy Tail
Ranga: Członek Gildii
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Rzeka

Efekty parodniowych treningów były już w pewnym stopniu widoczne, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Całe szczęście drugie z nich nie były jeszcze na tyle odczuwalne, żebym musiał w tym momencie przerywać kolejne działania. Przynajmniej był to w pewnym sensie znak, iż zmierzam w dobrym kierunku. Chociaż to jak szybko zdołałem to odczuć było niemałym zaskoczeniem, chyba dłuższa przerwa od treningów mistrzyni wpłynęła na mnie bardziej, niż mogło mi się wydawać. W końcu wcześniej niemal każdy dzień zawierał w sobie plan treningowy, lub chociaż coś na jego wzór. Sama przerwa między dzisiejszym i wcześniejszym treningiem, była większa niż początkowo planowałem. Jednak dzięki temu miałem więcej sił na kolejne udoskonalanie mojej magii, więc zdecydowanie nic nie straciłem. Dzień przerwy to nie koniec świata, prawda?
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
________________________________________

Akcept by Nihil

Położyłem się na ziemi i odetchnąłem z ulgą, gdy po wielu próbach nareszcie mogłem być zadowolony z efektów. Byłem w tym samym miejscu kolejne dni, aż dziwiłem się, że nikt nie zwrócił na mnie większej uwagi. Może to typowe by magowie przychodzili tu uczyć się zaklęć? Jest również opcja, iż nikt nie zbliżał się ze względu na własne bezpieczeństwo. W takim miejscu wszystko było prawdopodobne, ale choć rozmyślanie nad tym nie miało większego sensu to i tak jedyne co mi wpadało do głowy. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy dalej chce zostawać tu i ćwiczyć kolejne zaklęcia. Może już wystarczy i powinienem zabrać się za coś innego? Jednak poza misjami, nie miałem nic do robienia w tym miejscu. Zdecydowanie bycie tu samemu pozwala pozbyć się wielu problemów, ale również daje mi pewne dziwne uczucie, prawie jak za dawnych lat. Nawet jeśli wiem, że sytuacja jest całkowicie inna, wciąż nie potrafię się go pozbyć. Czy ty za sprawą nieufności, może przeczuć, przekonań… Powinienem przestać tak wiele myśleć o wszystkim, to pewnie przez brak kontaktu z innymi wymyślam kolejne dziwne rzeczy. Chyba znowu potrzebuję trochę odpoczynku.

Ostatnio edytowany przez Nihil (2018-12-29 20:44:58)


http://i64.tinypic.com/xfw8eb.jpg

Offline

 

#6 2019-01-01 02:39:49

Mizuki

Gildia Fairy Tail

66349893
Zarejestrowany: 2018-10-12
Posty: 134
Przynależność: Fairy Tail
Ranga: Członek Gildii
Rok urodzenia: Y14
Multikonta: Brak

Re: Rzeka

Przez dłuższy czas, błądząc po okolicy, zastanawiałem się co mogę ze sobą zrobić. Spędziłem w tym miejscu parę dni i poświęcałem się głównie nauce kolejnych zaklęć. Oczywiście było jeszcze całkiem sporo ciekawych rzeczy, których mógłbym się nauczyć… Jednak chyba powoli zaczynałem mieć dosyć ciągłego zmęczenia, spowodowanego codziennymi treningami. Nawet jeśli dzięki temu zdobywałem więcej informacji i możliwości, to nauka wszystkiego naraz była dla mnie czymś zbyt ciężkim. Już ostatnim razem potrzebowałem dodatkowego dnia przerwy, więc następny trening najpewniej chwilowo zostanie tym ostatnim.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Akcept by Vincent
_______________

Cały dzień przeminął mi na trenowaniu ostatniego zaklęcia, co i tak było całkiem niezłym wynikiem. Mistrzyni powinna być ze mnie dumna, że ostatnio z własnej woli ćwiczyłem przez tyle dni. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy, więc i moje chęci przeminęły już jakiś czas temu. Odpoczywając spojrzałem na swoje nieco obolałe i poranione ręce, nawet nie zauważyłem kiedy to się stało. Zapewne taki był wynik prób, które wyszły o wiele gorzej, niż reszta. Cóż, czego innego mogłem się spodziewać po tak intensywnym treningu. Teraz, gdy chcę nieco od tego wszystkiego odpocząć, pozostało mi pomyślenie gdzie mogę się udać. Szczerze mówiąc bardzo zaintrygowały mnie słowa podróżników, z którymi udało mi się nieco porozmawiać w przerwach, podczas treningu. Opowiedzieli mi o paru miejscach, w których ostatnio przebywali. Jednym z nich było miasto Hantō, w którym udało im się kupić nieco dobrego towaru w przystępnych cenach. Ostatnio na misji poczułem brak broni pod ręką, a używanie magii nie zawsze sprzyja dyskrecji. Może powinienem się udać do tego miejsca? Chyba i tak nie mam nic lepszego do zrobienia. Zatem zostało postanowione, następnego ranka ruszam wskazaną mi drogą do innego miasta.

z/t-> Ca-Elum -> Hantō -> Gildia kupiecka

Ostatnio edytowany przez Vincent (2019-01-01 18:40:03)


http://i64.tinypic.com/xfw8eb.jpg

Offline

 
/* */

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3d-90.pun.pl www.centrum-se.pun.pl www.fearofthedark.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl www.adopcjemolosow.pun.pl