Ogłoszenie

Bonus:


Ninja Clan Wars - Naruto PBF

W czasach na długo przed wydarzeniami z M&A kontrolę nad światem sprawują klany ninja, wojowników o nadprzyrodzonych, unikalnych zdolnościach, które swoje siedziby mają rozsiane po wielu krajach, rządzonych przez swoich Daimyō.

Najstarsi pamiętają olbrzymie wojny, w których połączone siły rodzin siały spustoszenie, zabijając się nawzajem. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, dziś liczba klanów drastycznie zmalała, niektóre są o krok od wyginięcia. W związku z tym panuję oficjalny, często nieprzestrzegany, rozejm, dzięki któremu świat ma odzyskać dawno utracony spokój. Wspólnymi siłami udało się odbudować prastarą Szkołę Ninja, w której każdy młody wojownik szkoli się, żeby móc w przyszłości godnie reprezentować klan.

Wszystkie posty
Wszystkie tematy
Wszyscy użytkownicy
Najnowszy użytkownik
Użytkownicy online
Goście online

Dzisiaj forum odwiedzili:

#1 2017-02-16 18:52:03

Lionel

Administrator

35457109
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 6423
Magia: Banowanie
Płeć: Mężczyzna

Zbroja na tors

http://i.imgur.com/THJCLmP.pngOGÓLNE INFORMACJE
Nazwa: Zbroja na tors
Typ: brak
Wytrzymałość: duża
SB: nie dotyczy
Objętość (w slotach): 20 (dla użytkowników Kansō)
Opis: Kolejny przedmiot, który znany był od dawna. Pokolenia, dla których wojna była codziennością zastępowały zwykłe, wykonane z lekkiego metalu odzienia na rzecz takich właśnie zbroi. Niejednokrotnie ratowały one życie, a to za sprawą stosunkowo dużej odporności, ponieważ chronią przed atakami innych oręży do SB 4. Zbroja chroni również barki i na polu bity jest wybawieniem.


DODATKOWE INFORMACJE
Zbroję nosi się zakładając ją na tors i barki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
żona nie okazuje mi uczuć czy oplaca sie sprzedawac ubrania romy pokemon jaki śilnik 110 pasuje do router ws 50 x..fereends.com